Willa „PODLESIE” jest  komfortowym obiektem wczasowym, który 2001 roku został zmodernizowany w celu przyjęcią jeszcze większej liczy gości których z roku na rok jest coraz wcześniej. Znajdują się w nim 41 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4 osobowych. Usytuowanie willi jest bardzo dogodne gdyż stoi w miejscu bardzo spokojnym i cichym tuż w pobliżu lasu. Samo dojście do plaży z ośrodka zajmuje niecałe 15 minut. (patrz mapka). Miejsce lokalizacji miejscowości i samego ośrodka jest bardzo dobre gdyż znajduje się on w pasie wysokiego nasycenia jodem.  

 

Pokoje w naszym ośrodku wyposażone są komfortowo. Krzesełka, odbiorniki telewizyjne oraz stylowe stoliczki oraz szafy garderobiane dopełniając całości. Zresztą jak jest w pokojach prosimy zobaczyć na zdjęciach. Większość z nich posiada również balkon gdzie można przyjrzeć się pięknej okolicy Ostrowa leżącego w obszarze Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. W pomieszczeniach jest również pełny węzeł sanitarny z toaletami i umywalkami.

Dla wszystkich młodych ludzi i tych najmłodszych przygotowaliśmy plac rekreacyjny, boisko do gry w piłkę siatkową, czy też koszykówki. A dla tych wczasowiczów dla których jedynym słusznym sportem jest piłka nożna znajdzie się plac do gry w piłkę nożną. Wieczorami można tam zaobserwować mecze pomiędzy innymi ośrodkami czy też mecze rodzinne. Zabawy jest przy tym co nie miara. Zresztą zapraszamy sami sprawdzicie czy mamy rację. Tam gdzie jest i zabawa tam jest również wspólne grillowanie czy też przesiadywanie przy ognisku. Czasami zabawa się przedłuża więc niekiedy inni idą już na plaże, a inni dopiero spać.  Zapraszamy !
   Kadra ośrodka informuje na bieżąco wczasowiczów o imprezach, które będą odbywać się w ośrodku czy też w okolicy

Ale jak jest u Nas zilustruje choć w maleńkim stopniu poniższy list wczasowiczki..

 

                                                                                                                                                                     Karwia 16.06.2005r.

       Na wypoczynek przyjeżdżam już od 22 lat prawie co roku do miłej rodziny Państwa B.

Nieraz nawet dwa razy w roku w czerwcu i we wrześniu.

Na początku znajomości przez 16 lat wypoczywałam w rodzinnym domu Państwa B w Ostrowiu. Panowała tam bardzo miła i przyjazna atmosfera. Życzliwość gospodarzy i dwojga ich dzieci spowodowała, że przyjeżdżam z koleżankami co roku. Teraz przyjeżdżam do ich nowego pensjonatu "AGAWA" w Karwii. Piękny duży dom, przestronne czyste pokoje z tarasem, łazienką, telewizorem i ciepłą wodą całą dobę pozwalają na dobry wypoczynek nawet po sezonie letnim. Duży ogrodzony teren z placem zabaw dla dzieci i wieloma atrakcjami dla dorosłych ...

 

..... plaża bardzo blisko, piękny i urokliwy nadmorski las w którym śpiewają ptaki. Można w nim spacerować po terenie równym lub górzystym.

Od paru lat już na emeryturze i dopóki mi zdrowie pozwoli będę do Karwii przyjeżdżała  tylko do Państwa B.

Serdecznie im za wszystko dziękuje - życzę zdrowia i jeszcze długiego życia.

                                                                                               Bardzo zadowolona wczasowiczka emerytka z Warszawy K.S.