Willa „Agawa” jest  komfortowym obiektem wczasowym, który został oddany do użytku w 2001 roku. Usytuowanie jego jest bardzo dogodne gdyż stoi w miejscu bardzo spokojnym i cichym. Aby dojść do centrum miasta potrzebują Państwo około 1 minuty a na plażę niecałe 4 minut. Odpoczną Państwo przede wszystkim tanio i w bardzo dobrych warunkach.

Trzykondygnacyjny obiekt dysponuje pokojami 2, 3, 4 osobowymi niejednokrotnie z tarasem czy też balkonem idealnymi dla rodzin z dziećmi.

Wszystkie pokoje w pensjonacie są doskonale i komfortowo wyposażone. Zresztą jeśli naprawdę będzie Wam czegoś brakować to wysoce wykwalifikowana obsługa zorganizuje Wam praktycznie wszystko co "dusza potrzebuje". Gdy pogoda nie jest łaskawa jest możliwość oglądania TV w świetlicy lub w swoim pokoju, jeśli ktoś ma na to ochotę poczytać dobrą książkę lub porozmawiać. Z myślą o zmotoryzowanych został przygotowany parking dla samochodów.

Pokoje wyposażone są również w łazienki  wraz z pełnym węzłem sanitarnym

 

 

Dla osób, którzy lubią samemu przygotowywać śniadania czy też kolację udostępniliśmy również mini kuchnię choć dla leniwych jest możliwość wykupienia posiłków w stołówkach sąsiadujących pensjonatów lub w okolicznych barach.

Z myślą o dzieciach i młodzieży został zaprojektowany placu zabaw na którym mieści się boisko do kosza i siatkówki, zjeżdżalnie dla maluchów oraz inne atrakcje. Wieczorami organizowane są bardzo często grille, wypady do okolicznych knajpek lub wyjścia na karaoke na plaży.

Jeśli nie będziecie wiedzieli co robić z czasem wolnym to my Wam go zorganizujemy. Na temat wszelkich imprez organizowanych w Karwi oraz okolicy informujemy mieszkańców na bieżąco.

 

 

Jeśli Chcecie zorganizować wycieczkę po okolicy Karwi, czy taż wybrać się w nieco dłuższą podróż warto poprosić obsługę willi. Pomoże ona Wam przygotować plan wycieczki pamiętając o tym co jest najciekawsze do zwiedzenia i co warto zobaczyć.